Obóz rolkowy w Janowie Lubelskim 18-28 lipca 2022

Wszystkich miłośników jazdy na rolkach w wieku 7-15 lat zapraszamy na obóz rolkowy w Janowie Lubelskim.

W dniach 18 – 28 lipca 2022 zapraszamy na wyjątkowy obóz rolkowy, podczas którego Twoje dzieci nauczą się jeździć na rolkach od podstaw lub podszkolą swoją technikę jazdy i nauczą się nowych trików. Zajęcia prowadzone będą na terenach sportowych oraz w razie deszczu na sali sportowej.

Obóz przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, zarówno tych, które dopiero chciałyby spróbować jazdy na rolkach, jak i tych, które już dobrze sobie na nich radzą, ale chcą jeździć jeszcze lepiej.

Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy w zależności od zaawansowania (podstawy jazdy, grupa średnio zaawansowana, grupa zaawansowana).

Ponadto dla chętnych osób istnieje możliwość codziennej jazdy konnej (za dodatkową opłatą) w ośrodku jeździeckim Karino. Zajęcia konne nie kolidują z zajęciami rolkowymi. Chętni na lekcje konne uczestnicy są dzieleni przez trenerów z OJ Karino na grupę początkującą i zaawansowaną. Jedna z grup ma zajęcia rano przed śniadaniem, druga wieczorem po kolacji w przerwie. Grupy mają zajęcia naprzemiennie, raz rano, innego dnia wieczorem.

Jak było w poprzednim roku?

Zobacz fotorelacje z obozu w 2021 roku na naszym facebooku

galeria z pierwszego turnusu

galeria z drugiego turnusu

Informacje

Zmiana terminu!
18 lipca – 28 lipca 2022

Janów Lubelski

Wyjazd w dniu 18.07.2022 ok. godz. 10:00 z Warszawy z parkingu pry kościele ul. Przy Bażantarni 3 na Ursynowie, powrót w dniu 28.07.2022 ok. godz. 13:00. w to samo miejsce

2550 zł

Zniżki:

 • 50 zł zniżki dla tych co byli z nami na obozie rolkowym w poprzednich latach
 • 50 zł zniżki dla uczniów Rollschool
 • 100 zł zniżki dla rodzeństwa

Cena zawiera:

 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • zakwaterowanie w ośrodku Hotelu Królewskim w Janowie Lubelskim
 • program obozu
 • opiekę trenerów i wychowawców
 • ubezpieczenie NNW
 • transport autokarem Warszawa – Janów Lubelski – Warszawa
 • treningi na rolkach w grupach z podziałem na umiejętności (podstawowa, średnio zaawansowana, zaawansowana) w grupach max 10 osobowych
 • nadzór kuratorium oświaty
 • koszulkę obozową
 • gadżety niespodzianki

Cena nie zawiera:

 • Fakultatywnych codziennych lekcji jazdy konnej z instruktorem: 700 zł za 10h jazd

Kadra, na codzień pracująca w szkole jazdy na rolkach Rollschool:

instruktor nauki jazdy na rolkach Michał MachowskiMichał Machowski
Założyciel szkoły jazdy na rolkach Rollschool i Prezes Fundacji „Rolki dla każdego”. Na rolkach od 1999 roku, od 2009 roku jest instruktorem jazdy na rolkach Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich – obecnie jeden z najdłużej czynnie działających instruktorów w Polsce. Jego ulubioną dyscypliną na rolkach jest jazda szybka. Na obozy jeździ od 2017r,a jazdy na rolkach uczy od 2009r.

 

 

 

 

 

 

instruktor nauki jazdy na rolkach Kuba SzczurowskiJakub Szczurowski

Jeździ na rolkach od 10 lat. Wcześniej jeździł na łyżwach. Przeważnie prowadzi zajęcia grupowe dorosłych i dzieci, żaden poziom nie jest wyzwaniem. Uwielbia pracę z dziećmi, a dzieci uwielbiają jego. Zadba o dobrą zabawe z poczuciem bezpieczeństwa. Jego ulubiona dysyplina na rolkach to slidy, downhill i freeride. Na obozy jeździ od 2017 ,a jazdy na rolkach uczy od 2015r.

 

 

 

 

 

 

instruktor nauki jazdy na rolkach Jacek WojdałaJacek Wojdała

Pierwsze rolki dostał na osiemnastkę i wrócił do nich po latach. Uczy zarówno dzieci jak i dorosłych. Uwielbia jazdę miejską i naukę pokonywania przeszkód(krawężniki, torowiska, korzenie drzew itp.). Jest instruktorem jazdy na rolkach z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, Jego radość i cierpliwość daje pozytywne rezultaty w pracy z dziećmi. Na obozy jeździ od 2020r. ,a jazdy na rolkach uczy od 2019r.

instruktor nauki jazdy na rolkach Paweł Kasoń

Paweł Kasoń

Na rolkach jeździ od 2016 roku Zamiłowanie do rolek zaczęło się jako małe hobby, które przemieniło się w pasję. Później z ciekawości chciał spróbować pracy instruktora. Mocno się w nią wkręcił, więc teraz uczy innych wszystkiego, co wie o jeździe na rolkach. Trenował już jazdę szybką, slalom oraz agressive, a obecnie trenuję slajdy.

instruktor nauki jazdy na rolkach Aleksandra-Bzdzikot

Ola Bzdzikot

Od 2 lat jeżdzi na rolkach. W październiku 2021 roku ukończyła Kurs instruktora Jazdy na rolkach. Jest kolejną osobą nauczoną jazdy w Rollschoolu, chętną do przekazywania swojej wiedzy. Współpracuje z Rollschoolem od kilku lat, być może kojarzycie ją z różnorakich wyjazdów rolkowych (family campy czy obozy)Teraz chce połączyć swoje doświadczenia z organizowania czasu dzieciom z uczeniem ich jazdy na rolkach.

Hotel Królewski (nasze fotki z hotelu pod tym linkiem)
ul. Turystyczna 14
23-300 Janów Lubelski

Hotel o podwyższonym standardzie znajduje się bardzo blisko zalewu i Zoomu Natury gdzie podczas obozu prowadzimy zajęcia. Na miejscu w hotelu znajduje się sala jadalna, sala bilardowa, sala kinowa a takze wiata grillowa, plac zabaw oraz sala gdzie w razie deszczu możemy pojeździć na rolkach 🙂

Zakwaterowanie:  (pokoje , 3, 4, 5 lub 6 osobowe z łazienkami) o podwyższonym standardzie (hotel 4*)

Janów Lubelski położony jest 250 km od Warszawy, na skraju jednego z największych kompleksów leśnych w Polsce, w otulinie Parku Krajobrazowego „Lasy Janowskie”. Różnorodność fauny i flory w kompleksach leśnych, zróżnicowany teren, czysta woda – to odpowiednie warunki do wypoczynku, relaksu i rekreacji ruchowej.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad (dwudaniowy), kolacja; woda w ciągu dnia bez limitu (każdy uczestnik pierwszego dnia obozu otrzymuje bidon, który w ciągu dnia może bez limitu uzupełniać)

  • 1-2 treningi rolkowe dziennie (łącznie około 3-4h jazdy dziennie)
  • warsztaty z serwisowania sprzętu
  • program linowy-wysokościowy w Parku Linowym
  • dmuchana ścianka wspinaczkowa i żyroskop
  • wyjścia na plaże i strzeżone kąpielisko
  • olimpiadę rolkową z pucharami i nagrodami
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • wycieczkę samochodami terenowymi po Lasach Janowskich
  • naukę jazdy konno (1 sesja)
  • paintball
  • chrzest obozowicza
  • przeprawa terenowo bagienna
  • dyskoteka/rollerdisco

  Do dyspozycji będziemy mieli boiska sportowe, świetlicę, sprzęt rekreacyjno-sportowy oraz w razie deszczu sale na rolki

  Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych istnieje możliwość zamiennie skorzystania z Basenu w Janowie Lubelskim, prosimy więc o zabranie strojów kąpielowych oraz czepków.

  Każdy z uczestników obozu otrzymuje obozową koszulkę zgodnie z rozmiarem podanym w formularzu zgłoszeniowym. Pierwszego dnia obozu uczestnicy otrzymują obozowy bidon oraz gadżety niespodzianki 😉

  Za udział w obozowej olimpiadzie rolkowej każdy uczestnik otrzymuje nagrody niespodzianki. Osoby z miejsc 1-3 otrzymują dodatkowo puchary

Zgłoszenie online

1. Akceptacja warunków obozu, ceny poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Zapisy do 30 czerwca 2022 r. lub wyczerpania miejsc. – są jeszcze ostatnie wolne miejsca
Decyduje kolejność zgłoszeń

2. Dostarczenie podpisanych dokumentów (karta kwalifikacyjna + regulamin)
Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod powyższym linkiem, otrzymacie Państwo w ciągu 3 dni roboczych potwierdzenie mailowe o wysłaniu zgłoszenia (lub o zapisie na listę rezerwową jeśli już zabraknie miejsc).
W mailu znajdować się też będą dokumenty obozowe (można je też pobrać w zakładce „dokumenty do pobrania”

Wypełnioną i podpisaną przez oboje rodziców (muszą być dwa podpisy)  Kartę Kwalifikacyjną (potrębujemy oryginał dokumentu, a nie skan – wymóg kuratorium) należy wysłać pocztą na adres Fundacji lub dostarczyć i przekazać instruktorowi na naszych zajęciach w Warszawie, najpóźniej w ciągu 7 dni od momentu otrzymana potwierdzenia zapisu.

3. Płatność za obóz

 • Wpłata zaliczki w wysokości 600 zł płatna w ciągu 7 dni od daty zapisu.
  Brak wpłaty w określonym powyżej terminie powoduje wycofanie zgłoszenia.
 • Reszta opłaty (minus  zniżki jeśli przysługują) płatna w terminie 30.05.2022 r. przelewem na konto

Nr konta Santander Bank S.A.:   13 1090 2590 0000 0001 4348 2648
tytułem: „imię i nazwisko (uczestnika obozu) – T2JL2022„

 

Prosimy zapoznać się z poniższymi dokumentami przed dokonaniem zgłoszenia.

Wypełnione dokumenty  (Karta Kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku wraz z regulaminem i zgodami) z podpisami obojga rodziców, prosimy wysłać pocztą na adres do 31.05.2022:

Fundacja „Rolki dla każdego”
ul. Irysowa 27/88 02-660 Warszawa

z dopiskiem: Obóz rolkowy Janów Lubelski TJ2

Dokumenty do pobrania:

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku Lista niezbędnych rzeczy na obóz Polityka zwrotów

Kontakt :

tel: 888555965
wyjazdy@rollschool.pl