Obóz rolkowy w Janowie Lubelskim 20-28 lipca 2024

Array

Wszystkich miłośników jazdy na rolkach w wieku 7-17 lat zapraszamy na obóz rolkowy w Janowie Lubelskim.

W dniach 20-28 lipca 2024 zapraszamy na wyjątkowy obóz rolkowy, podczas którego Twoje dzieci nauczą się jeździć na rolkach od podstaw lub podszkolą swoją technikę jazdy i nauczą się nowych trików. Zajęcia prowadzone będą na terenach sportowych oraz w razie deszczu na sali sportowej.

Obóz przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, zarówno tych, które dopiero chciałyby spróbować jazdy na rolkach, jak i tych, które już dobrze sobie na nich radzą, ale chcą jeździć jeszcze lepiej.

Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy w zależności od zaawansowania (podstawy jazdy, grupa średnio zaawansowana, grupa zaawansowana).

Ponadto dla chętnych osób istnieje możliwość codziennej jazdy konnej (za dodatkową opłatą) w ośrodku jeździeckim Karino. Zajęcia konne nie kolidują z zajęciami rolkowymi. Chętni na lekcje konne uczestnicy są dzieleni przez trenerów z OJ Karino na grupę początkującą i zaawansowaną. Jedna z grup ma zajęcia rano przed śniadaniem, druga wieczorem po kolacji w przerwie. Grupy mają zajęcia naprzemiennie, raz rano, innego dnia wieczorem.

Jak było w poprzednim roku?

Zobacz fotorelacje z obozu w 2023 roku na naszym facebooku

Galeria zdjęć z pierwszego turnusu

Galeria zdjęć z drugiego turnusu

Informacje

Termin: 20-28 lipca 2024

Miejsce: Janów Lubelski

Wyjazd w dniu 20.07.2024  z Warszawy z parkingu przy SP 340 ul. Lokajskiego 3 na Ursynowie, powrót w dniu 28.07.2024  w to samo miejsce. (godziny wyjazdu oraz powrotu podamy w późniejszym terminie)

Cena obozu: 2850zł/os

Zniżki:

 • 50 zł zniżki dla tych co byli z nami na obozie rolkowym w poprzednich latach
 • 50 zł zniżki dla uczniów Rollschool
 • 100 zł zniżki dla rodzeństwa
  Zniżki sumują się.

Cena zawiera:

 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • zakwaterowanie w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Janowie Lubelskim
 • program obozu
 • opiekę trenerów i wychowawców
 • ubezpieczenie NNW
 • transport autokarem Warszawa – Janów Lubelski – Warszawa
 • treningi na rolkach w grupach z podziałem na umiejętności (podstawowa, średnio zaawansowana, zaawansowana) w grupach max 10 osobowych
 • nadzór kuratorium oświaty
 • koszulkę obozową
 • gadżety niespodzianki

Cena nie zawiera:

 • Fakultatywnych codziennych lekcji jazdy konnej z instruktorem: 800 zł za 10h jazd

Kadra, na co dzień pracująca w szkole jazdy na rolkach Rollschool. 


Instruktor sportów wrotkarskich od 2009 roku (jazda na rolkach i wrotkach) z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich (jeden z najdłużej czynnie działających instruktorów w Polsce).

 


Pozytywny i otwarty człowiek, który kocha jeździć na rolkach i poznawać nowych, ciekawych ludzi. Dzieci wprost uwielbiają zajęcia z Kubą.

 


Na rolkach jeżdżę od 25 lat. Moja specjalność to jazda na rampie, skateparku i streecie. Przez te wszystkie lata jeżdżąc i startując w zawodach z najlepszymi rolkarzami w Polsce i na świecie zebrałem bardzo duże doświadczenie, którym teraz chętnie podzielę się z początkującymi jak i zaawansowanymi rokarzami.​

Jestem wychowankiem sekcji sportowej Rollschool. Na rolkach jeżdżę od 2016 roku Zamiłowanie do rolek zaczęło się jako małe hobby, które przemieniło się w pasję.

Totalny pasjonat rolek uwielbiający pracę z ludźmi, z czego czerpie ogrom pozytywnej energii wykorzystując ją podczas prowadzenia zajęć. Nauka innych oraz dzielenie się rolkową zajawką to dla niego czysta przyjemność i ogromna radość.

 

Rolki mają szczególne miejsce w moim życiu już od dziecka, a jako instruktor pracuję od 2020 roku. Wcześniej w szkole Rolkowy Mińsk. Szczególną radość przynosi mi praca z małymi dziećmi.
Licencjonowana instruktorka Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Od 10 lat żyję rolkarstwem w najróżniejszych formach i cieszę się z każdego rolkowego osiągnięcia swoich podopiecznych.

Ośrodek Edukacji Ekologicznej
ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35H,
23-300 Janów Lubelski

Ośrodek znajduje się bardzo blisko zalewu i Zoomu Natury gdzie podczas obozu prowadzimy zajęcia. Na miejscu w ośrodku znajduje się restauracja w której jemy, miejsce na ognisko oraz boisko do siatkówki.

Zakwaterowanie:  (pokoje 3, 4 lub 5 osobowe z łazienkami)

Janów Lubelski położony jest 250 km od Warszawy, na skraju jednego z największych kompleksów leśnych w Polsce, w otulinie Parku Krajobrazowego „Lasy Janowskie”. Różnorodność fauny i flory w kompleksach leśnych, zróżnicowany teren, czysta woda – to odpowiednie warunki do wypoczynku, relaksu i rekreacji ruchowej.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad (dwudaniowy), kolacja; woda w ciągu dnia bez limitu (każdy uczestnik pierwszego dnia obozu otrzymuje bidon, który w ciągu dnia może bez limitu uzupełniać)

  • 1-2 treningi rolkowe dziennie (łącznie około 3-4h jazdy dziennie)
  • warsztaty z serwisowania sprzętu
  • program linowy-wysokościowy w Parku Linowym
  • dmuchana ścianka wspinaczkowa i żyroskop
  • wyjścia na plaże i strzeżone kąpielisko
  • olimpiadę rolkową z pucharami i nagrodami
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • wycieczkę samochodami terenowymi po Lasach Janowskich
  • paintball
  • chrzest obozowicza
  • przeprawa terenowo bagienna
  • dyskoteka/rollerdisco

  Do dyspozycji będziemy mieli boiska sportowe, świetlicę, sprzęt rekreacyjno-sportowy oraz w razie deszczu sale na rolki

  Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych istnieje możliwość zamiennie skorzystania z Basenu w Janowie Lubelskim, prosimy więc o zabranie strojów kąpielowych oraz czepków.

  Każdy z uczestników obozu otrzymuje obozową koszulkę zgodnie z rozmiarem podanym w formularzu zgłoszeniowym. Pierwszego dnia obozu uczestnicy otrzymują obozowy bidon oraz gadżety niespodzianki 😉

  Za udział w obozowej olimpiadzie rolkowej każdy uczestnik otrzymuje nagrody niespodzianki. Osoby z miejsc 1-3 otrzymują dodatkowo puchary

Zgłoszenie online

Zgłoszenia dostępne przez link powyżej!

1. Akceptacja warunków obozu, ceny poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego

2. Dostarczenie podpisanych dokumentów (karta kwalifikacyjna + regulamin)
Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod powyższym linkiem, otrzymacie Państwo w ciągu 3 dni roboczych potwierdzenie mailowe o wysłaniu zgłoszenia (lub o zapisie na listę rezerwową jeśli już zabraknie miejsc).
W mailu znajdować się też będą dokumenty obozowe (można je też pobrać w zakładce „dokumenty do pobrania”

Wypełnioną i podpisaną przez oboje rodziców (muszą być dwa podpisy)  Kartę Kwalifikacyjną (potrzebujemy oryginał dokumentu, a nie skan – wymóg kuratorium) należy wysłać pocztą na adres Fundacji lub dostarczyć i przekazać instruktorowi na naszych zajęciach w Warszawie, najpóźniej w ciągu 7 dni od momentu otrzymana potwierdzenia zapisu.

3. Płatność za obóz

 • Wpłata zaliczki w wysokości 600 zł płatna w ciągu 7 dni od daty zapisu.
  Brak wpłaty w określonym powyżej terminie powoduje wycofanie zgłoszenia.
 • Reszta opłaty (minus  zniżki jeśli przysługują) płatna w terminie 15.05.2024 r. przelewem na konto

Nr konta Santander Bank S.A.:   13 1090 2590 0000 0001 4348 2648
tytułem: „imię i nazwisko (uczestnika obozu) – T2JL2024„

 

Prosimy zapoznać się z poniższymi dokumentami przed dokonaniem zgłoszenia.

Wypełnione dokumenty  (Karta Kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku wraz z regulaminem i zgodami) z podpisami obojga rodziców (wymóg kuratorium oświaty), prosimy wysłać pocztą na adres w przeciągu 7 dni od potwierdzenia zapisu dziecka na obóz.

Fundacja „Rolki dla każdego”
ul. Irysowa 27/88
02-660 Warszawa

z dopiskiem: Obóz rolkowy Janów Lubelski Turnus 2

Dokumenty do pobrania:

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku + regulamin Lista niezbędnych rzeczy na obóz Polityka zwrotów

Kontakt :

tel: 888555965
wyjazdy@rollschool.pl